location_on تهران، بلوار سعادت آباد، کوچه 27، پلاک 1، طبقه پنجم
phone تلفن: 4-88689372-021
email info@farayandkav.com

بازدید مسئولین و مقامات استان آذربایجان غربی از روند پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک گلمان ارومیه

تصفیه‌خانه فاضلاب گلمان با ظرفیت 7 هزار مترمکعب در شبانه‌روز در مجاورت شهرک گلمان ارومیه در دست احداث می‌باشد و جمعیت زیر پوشش آن 45 هزار نفر می‌باشد.
شرکت‌های فرآیندکاو و جهاد نصر به عنوان پیمانکار و شرکت فراز آب به عنوان مشاور مسئولیت انجام پروژه مذکور را عهده‌دار می‌باشند و اعتبار طرح از محل طرح احیای دریاچه ارومیه و زیرساخت مساکن مهر به میزان 173 میلیارد ریال پیش‌بینی‌شده است.
در جریان بازدید مقامات آذربایجان غربی از تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک گلمان مدیرعامل شرکت فرآیندکاو گزارشی از روند پیشرفت پروژه ارائه دادند و ضمن یادآوری مشکلات مالی طرح و عدم پرداخت صورت وضعیت‌های سال جاری، اعلام نمودند که در صورت تأمین اعتبار عملیات موضوع قرارداد فرآیندکاو در سال جاری به اتمام خواهد رسید.
کارهای موضوع قرارداد شرکت فرآیندکاو شامل احداث ایستگاه پمپاژ اصلی فاضلاب و خط انتقال نیز بخشی از سازه‌های فرآیندی و غیر فرآیندی تصفیه‌خانه فاضلاب می‌باشد که در تیرماه 94 شروع‌شده و در حال حاضر بیش از 70% پیشرفت دارد.
این تصفیه‌خانه در زمینی به مساحت 50 هزار مترمربع و با ظرفیت 6 هزار و 820 متر مکعب در شبانه روز در دست احداث بوده و با بهره‌برداری از آن 45 هزار نفر در فاز اول از خدمات این تصفیه‌خانه بهره‌مند خواهند شد.

شهریور 1395
مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی

موسس

محمد شفیع رضاخانی

دفتر مرکزی:

تهران، بلوار سعادت آباد، کوچه 27، پلاک 1، طبقه پنجم

تلفن: 4-88689372-021

آدرس کارگاه و انبار مرکزی:

جاده ساوه نرسيده به رباط كريم شهرك صنعتي نصير آباد

تلفکس: 88683895 -021

همراهی ما در شبکه های اجتماعی


مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی

مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی

مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی

مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی فرآیند کاو می باشد © 2015- 2009